Ātra Kredīta bez ķīlas Apvienošanas Īpašības

Kā Get Started ar Apvienojot Ātrs kredīts bez ķīlas?

Paātrināta amortizācija ir sava veida amortizācija kur lielāki līmeņi nolietojuma aprēķina pirmajām vairāku gadu laikā. Pašreizējais izmaksas ir izmaksas, kas radīsies, ja uzņēmums pieņēma lēmumu aizstāt aktīvu. Nelabvēlīga dispersija ir kad reālās izmaksas ir lielākas salīdzinājumā ar parastajām izmaksām. Non pamatlīdzekļi ir tādi aktīvi bilancē, kas nav fiksēta. patēriņa kredīts ir katru reizi, kad aizdevējs ļauj aizņēmējam veikt dažas no īpašumu, kas pieder kreditoram iepriekš noteiktu laiku, kas būs jāatdod beigās izraudzītā periodā kopā ar procentiem.

fonds ir naudas daudzums, kas ir atcelt kādu mērķim. Diskrecionāro izmaksas ir šādas izmaksas, ko var palielināt vai samazināt, izvēloties uzņēmuma. Ieņēmumi izdevumi var būt kopējās izmaksas, kas ir radušās uz ieņēmumu gūšanas darbību. Nekontrolējams izdevumi ir fakts, ka izdevumi, kas radušies parastajā plānu uzņēmējdarbības, ko nevar kontrolēt. Tiešie izdevumi ir tādi izdevumi, kas ir tieši saistīti ar piedāvāt preci, kas ir pārdošanā. Going likme var būt tipisks izmaksas preces vai risinājumiem.

norīkošana būs reģistrēt katru no darījumiem no žurnāla ietvaros atsevišķu virsgrāmatu kontiem. Tas ir atlikums no iepriekšējā pārskata perioda, kas ir pārnesti. Due diligence ir pakāpe diligence iekšējā audita komitejas prognoze uzturēt. Inventory Control ir saglabāt optimālu daudzumu inventarizācijas ietvaros veikalu biznesu.

Ilgtermiņa parāds ir finansējuma veids, kas ir veikti, izmantojot uzņēmējdarbību, kā arī termiņu, kas ir vairākas vecuma līdz. Term parāds ir tikai parādu, kas var nobriest kādā konkrētā iepriekš noteiktā datumā tuvākajā nākotnē. Atbildība ir tikai aizdevums vai varbūt parāds par uzņēmējdarbību, kas būtu jāpabeidz. Aizdevums ir tikai ņemts aizņēmums no kreditora par konkrētu laiku. Tas ir iespējams tuvoties kredīta score aģentūra vai bankai par pieticīgs procentu likmi pēc tam, kad valdība izsludina samazinājuma procentu likmi. Nicināt piezīme ir patiešām piezīme parādnieks nepildīja, attīstot šausmīgi parādu.

īpatsvars ir tikai joma uzņēmuma. Procenti tiek nodarbināti, lai aprakstītu kaut ko, kas dod procentus. Tad, kombinētā konts ir faktiski jaunais uzņēmums, kā arī visas iepriekšējās tiek noņemti. To darot, jūs saglabāti no nepatikšanas redoing to, ko jūs esat jau paveikts.

apvienošana ir apvienošanās no dažiem uzņēmumiem. Ilgs mūžs aktīvi ir tie, kas netiek patērēti normālas plānu uzņēmējdarbības. Konsolidētais kapitāls ietver katra no aktīviem un naudas, kas tiek izmantots ikdienas dienā mazo uzņēmumu darbību. Hard aktīvi sastāv no fizisko aktīvu un nodokļu aktīvi, un neietver nemateriālos aktīvus. Likviditāte ir spējas uzņēmējdarbībā, lai apmierinātu visas pašreizējās parādsaistības. Naudas bāze uzskaite atšķiras no vispārpieņemtiem grāmatvedības principiem.

Capital saņemšana ir saņemta summa, ņemot vērā pārdošanu kapitāla aktīva. Sadale īpašniekiem varētu būt maksājums īpašniekiem veidu dividendes. Procentu izdevumi varētu būt kopējā interese, uz ko uzņēmums asorti parādiem. Procenti nopelnot var būt kopējā interese par uzņēmējdarbību saņēma vairākas ieguldījumiem. Dienas Nauda kasē var būt tipisks naudas pieejama ar uzņēmumu. Spot naudas var būt tūlītēja samaksa naudas.

Comments are closed.

Post Navigation